Informace o projektu

Cílem projektu je seznámit uživatele s barvami a ochrannými materiály. Průmysl barev a laků je důležitým odvětvím národního hospodářství. Všechny položky, které používáme, jsou citlivé na vlivy prostředí a pro jejich uchování je nutné jejich chemické ošetření.

Lakování je nejoblíbenější způsob, jak chránit výrobky před jakýmkoli materiálem: kov, dřevo, kámen, syntetika.

Účel stvoření

Naším cílem je seznámit uživatele s různými způsoby ochrany materiálů, porozumět různým typům a výrobcům barev a laků. Pomozte při výběru správného produktu a také mluvte o správných metodách nanášení nátěrových hmot a přípravných prací, které je třeba udělat předtím. Pro profesionály bude zajímavé zjistit novinky o trhu v Rusku i v zahraničí.

Organizace adresářů

Portál poskytuje vyhledávací službu organizacím specializujícím se na prodej barev a laků a jiných ochranných nátěrů, jakož i poskytování služeb pro jejich aplikaci. Každá společnost obsahuje kontaktní informace, trasy jízdy autem nebo hromadnou dopravou, uživatelské recenze, popis.

Výrobci

Prezentováno na vaši pozornost nejoblíbenější výrobci Nátěry a ochranné nátěry, které dodávají své výrobky do CIS. Můžete na ně získat zpětnou vazbu a seznámit se s řadou produktů.

Barvy

Lepidlo

Nástroje